ZPOW MARKO Komorowscy
Spółka Jawna

Nasiegniewo 15
87-811 Fabianki
NIP: 8883138177

Tel. +48 54 255 00 88
Fax +48 54 255 05 02
Email: marko@markofood.pl

O nas

Zpow Marko Komorowscy Spółka Jawna jest firmą rodzinną powstałą
w 1994 roku, kontynuującą tradycję Przetwórni Komar w Nasiegniewie.

Pierwszym profilem produkcji Zakładu były przetwory owocowo-warzywne, w tym między innymi ogórki konserwowe, papryka konserwowa i kompoty. W kolejnym etapie asortyment rozszerzono o sałatki warzywne, żurek i zaprawy kompotowe.

Zakup produktów marki MARKOfood gwarantuje nabycie wyrobów najwyższej jakości. Surowiec wykorzystywany do produkcji przetworów owocowo-warzywnych skupowany jest od miejscowych producentów płodów rolnych. Posiadamy również własne pola uprawne, co zapewnia ciągłość produkcji.

Wdrożony w zakładzie system kontroli jakości HACCP, a później ISO 22000 spowodował, że nasz klient może być pewien bezpieczeństwa zdrowotnego kupowanego produktu końcowego.

Firma MARKO dzięki wieloletniemu doświadczeniu rozwija się nieprzerwanie, rozbudowując i modernizując zaplecze techniczne i technologiczne. Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w naszej firmie oraz wysoka jakość produkcji sprawiły, że cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych, m.in. w Australii, Kanadzie, USA, Mongolii.