DOSTAWA I PŁATNOŚCI

§ 1 SPOSÓB I CZAS DOSTAWY

 1. Towar zamówiony w sklepie internetowym markofood.pl  może być dostarczony za pomocą kuriera lub odebrany osobiście we wskazanym punkcie:
  Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego MARKO Komorowscy Spółka Jawna
  Nasiegniewo 15
  87-811 Fabianki
 2. Czas dostawy w przypadku zamówienia towaru dostarczanego przez kuriera uzależniony jest od dnia, w którym zostało złożone zamówienie, a także od sposobu płatności – przelew lub płatność u kuriera.
 3. Opłata za przesyłki krajowe o wadze ponad 30 kg wymagają kontaktu i uzgodnienia ze obsługą sklepu internetowego markofood.pl.
 4. Jeśli czas realizacji zamówienia ulega wydłużeniu Użytkownik jest informowany pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
 5. W chwili odbioru towaru należy sprawdzić czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy przesyłka jest kompletna. Powinno to nastąpić w obecności osoby dostarczającej towar.
 6. W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy w obecności osoby dostarczającej towar, spisać protokół szkody. Protokół powinien zawierać datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń/braków.
 7. Przyjęcie przez Kupującego przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego.

§ 2 SPOSOBY PŁATNOŚCI

 1. W sklepie internetowym markofood.pl można dokonywać następujących płatności:

a)      przelew internetowy lub PayU,

b)      płatność u kuriera przy odbiorze towaru,

c)      płatność gotówką i kartą lub gotówką przy odbiorze osobistym